سخن شهردار

سخن شهردار

بسمه تعالی

با عرض تشکر و ارادت فراوان از همکاران صدیق، امانتدار و فهیم خودم و اعضای محترم شورای اسلامی شهر تشان که با حسن نظر و اعتماد خود، بنده را شایسته خدمتگزاری به عنوان شهردار تشان دانسته اند، جا دارد بر حسب وظیفه از همه ی عزیزان و سروران گرامی، مردم شریف و ولایتمدار تشان که به انحاء مختلف به اینجانب لطف و محبت دارند، تشکر و قدردانی نمایم و امید دارم پروردگار متعال عنایت فرماید این چند صباح امانتداری را با عزت و سربلندی به پایان برسانم و اعلام می دارم برای ساختن تشانی آباد دست همه ی شهروندان را می فشارم.

1-با عنایت به الطاف خداوند متعال و پشتوانه اعتماد اعضای محترم شورای اسلامی شهر و شهروندان، عزم خود را جزم می نمایم تا تمامی تصمیمات در عرصه مدیریت شهری در راستای ارتقای خدمات و اصلاحات ساختار شهری صورت پذیرد تا بتوانیم با همراهی صمیمانه مجموعه زحمت کش شهرداری و شهروندان فرصت خدمتگزاری را غنیمت شمرده و گام های مؤثر تری در راستای رفاه شهروندان برداریم.

2-شهرداری یکی از نهادهای مردمی است که می تواند بخش عمده نیازهای عمومی شهروندان را تأمین نماید. از آنجاییکه ارائه خدمات مناسب نیاز به ایجاد بستر مناسب دارد، لذا بر همگان لازم است تا با ایجاد شرایط محیطی سالم و به دور از هرگونه حاشیه و موانع، از خدمات شهرداری برخوردار شوند و این چیزی نیست جز مشارکت و همکاری شهروندان در همه ی امور و ادای دین

3-احتیاجات شهری بر اساس کارکرد، موقعیت جغرافیایی، شرایط اقتصادی و اجتماعی تعریف می شود. در تأمین نیازهای شهری عوامل متعدد و مختلفی نقش بازی می کنند؛لکن مهمترین و شاید بنیادی ترین آن "مشارکت" می باشد که بدون این پدیده حیاتی و سرنوشت ساز، امکان برنامه های شهری ممکن نبوده و این همراهی مردم و شهروندان هست که شرایط را برای تسهیل طرح های شهری فراهم می سازد؛از این رو اینجانب با اولویت قرار دادن امر مذکور( مشارکت های مردمی) در برنامه های خود و بهره گیری از این ظرفیت ارزشمند و کم نظیر در شهر تشان فعالیت خود را با انتخاب شورای اسلامی شهر آغاز نمودم و سعی و تلاشم بر این است که با تلاش پرسنل زحمتکش و خدوم شهرداری، تحت نظارت و حمایت مردم و راهنمایی های اعضای محترم شورای اسلامی شهر و مسئولین شهرستان و استان دوره ای را داشته باشیم که در انتهای آن مردم شهرم احساس وجود فردی به عنوان خدمتگزار در شهرداری را از یاد نبرند.

4-شهر تشان شهری است که آوازه مردانگی مردمانش، فضل و بخشش و احسانش زبانزد عام و خاص است. شهری که گل بوته سرخ شهادت آذین و نشانه پیروی از ولایت سرخ ائمه را نشان می دهد؛ شهری که با تقدیم فرزندانی غیور، عزیز،شجاع، متفکر و دلاور در طول هشت سال دفاع مقدس، وفاداریش را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ثابت کرد.

تشان شهری از تبار تعصب و غیرت در حفظ و حراست از دین و ناموس کشور با طبیعتی بکر و زیبا با چشمه های جوشان و بقعه های مبارک امامزادگان با سرزمینی پهناور و زرخیز مردانی کوشا و تلاشگر و با زنانی غیور و الگو و با جوانانی رشید و عاشورایی، همیشه بیدار و هوشیار بوده و چون نگینی در جنوب شرقی استان خوزستان درخشیده و ان شاءالله خواهد درخشید.

علی  نصیریان

شهردار تشان